hovedside . sensei kawasoe . om karate . aktiviteter . medlemsklubber . landslaget . styret . galleri . linker . kontakt
aktiviteter / treningssamlinger med sensei kawasoe / konkurranser / terminliste

 

Shotocup 2015/2016Stock foto af 'Sport medaljer og pokal isoleret på hvid baggrund'

Kontakt for Shotocup: robejoha@broadpark.no

Shotocup er en cup over 3 konkurranser med finale under sommerleir 2016 der klassevinnere kåres. De 4 beste går til sluttfinale.
For spørsmål ifm cup, poeng og regler kontakt Robert.

Husk: Shotocup var opprinnelig ment som en cup, men har over flere år vært enkeltstående konkurranser. For denne sesongen besluttet styret å gå tilbake til konseptet med cup.
Vi bruker denne sesongen til at det skal finne sin form så vi setter pris på innspill og tolmodighet så blir dette veldig bra.
 

I kolonner det ikke står noe, (shoto cup 1 eller 2) har ikke vedkommende deltatt

Shoto Cup KATA JUNIOR GUTTER

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Ventor Gjuka

MKK

1

2

4

14+12+8=34 poeng

Harald Skjelland

TKK

2

4

6

12+8+5=25 poeng

Sander Jørgensen

MKK

3

3

 

10+10+0=20 poeng

Fredrik Hvaara

MKK

4

1

 

8+12+0=20 poeng

Simen Stokstad

Spydberg

5

   

6+0+0=6 poeng

Kristian Galteland

Stokke

6

   

5+0+0=5 poeng

Kristian Bjørnøy

Re

7

6

 

4+5+0=9 poeng

Emil T Varholm

Re

8

6

 

3+5+0= 8 poeng

Magnus Saga

   

9

 

0+2+0=2 poeng

Christoffer Castellan

Mkk

 

6

 

0+5+0=5 poeng

Erfan Mansouri-Erfan

Tsu

 

7

 

0+4+0=4 poeng

Magnus Saga

Tkk

 

8

 

0+3+0=3 poeng

Frank Martin Fillipsven

Stokke

 

10

 

0+1+0=1 poeng

Theodor L Rasmussen

MKK

   

5

0+0+6= 6 poeng

           

 

Shoto Cup KATA SENIOR MENN

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Sebastian Breit

MKK

1

 

1

14+0+14=28 poeng

Kim Jansson

TSU

2

1

2

12+14+12=38 poeng

Johan Bjørneby

Ås

3

2

3

10+12+10=32 poeng

Hans Terje Bakke

TSU

4

3

4

8+10+8= 26 poeng

Vegard Smines

Ås

5

 

6

6+0+5=11 poeng

Stein Bugnum

   

6

 

0+5+0= 5 poeng

Fadi Sulliman

Ås

 

5

 

0+6+0=6 poeng

Arul Narendran

   

4

 

0+8+0=8 poeng

Alexander Agasøster

Sveio KK

   

5

0+0+6=6 poeng

           
           
           

Shoto Cup KATA JUNIOR KVINNER

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Sunniva Søvik

Sveio

1

3

1

14+10+14=38 poeng

Vanesa Gjuka

Mkk

2

2

 

12+12= 24 poeng

Denisa Crecea

Mkk

3

1

2

10+14+12= 36 poeng

Emma H Johannesen

Mkk

4

5

3

8+6+10=24 poeng

Marthe Jacobsen

Ås

5

   

6+0+0= 6 poeng

Lise Berle

Mkk

6

6

9

5+5+2=12 poeng

Mai Chi Tran

Tsu

7

   

4+0+0=4 poeng

Avalon Sørensen

Mkk

 

4

 

0+8+0=8 poeng

Edona Haska

Mkk

 

7

8

0+4+3= 7 poeng

Sarah Piamonte Klemetsen

Mkk

 

8

10

0+3+1=4 poeng

           

 

Shoto Cup KATA SENIOR KVINNER

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Lise Tveter

Mkk

1

2

1

14+12+14=40 poeng

Nora Elmrani

Mkk

2

1

2

12+14+12= 38 poeng

Amina Elmrani

Mkk

3

5

5

10+6+6=22 poeng

Merethe Rasmussen

Mkk

4

3

8

8+10+3=21 poeng

Emma Osmundsen

Sveio

5

4

3

6+8+10= 24 poeng

Janne Hansen

Spydberg

6

   

5+0+0= 5 poeng

Angela De Leebeeck

MKK

   

7

0+0+4= 4 poeng

Vanesa Gjuka

MKK

   

4

0+0+8= 8 poeng

Marthe Herland

Sveio

   

6

0+0+5= 5 poeng

           

Shoto Cup Kumite JUNIOR KVINNER

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Vanesa Gjuka

Mkk

1

1

1

8+8+8 = 24 poeng

Emma Osmunsen

Sveio

2

4

4

6+2+2=10 poeng

Sunniva Søvik

Sveio

3

3

3

4+4+4=12 poeng

Denisa Crecea

MKK

  2

2

0+6+6= 12 poeng

Shoto Cup KUMITE SENIOR KVINNER

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Nora Elmrani

Mkk

1

1

1

8+8+8=24 poeng

Janne Hansen

Spydeberg

2

   

6+0+0=6 poeng

Lise Tveter

Mkk

3

4

 

4+2+0=6 poeng

Merethe Rasmussen

Mkk

0

4

4

0+4+4=8 poeng

Amina Elmrani

Mkk

 

2

2

0+6+6=12 poeng

Karoline Christiansen Hagen

Drammen Shotokan

   

4

0+0+2=2 poeng

 

Shoto Cup KUMITE JUNIOR HERRER

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Harald Skjelland

Tkk

1

1

1

8+8+8=24 poeng

Ventor Gjuka

Mkk

2

3

4

6+4++2=12 poeng

Emil Varholm

Re

3

Ingen plassering

 

4+1+0=5 poeng

           

Kristian Bjørnøy

Re

ingen plassering

ingen plassering

 

1+1+0=2 poeng

Frank Martin Fillipsven

Stokke

ingen plassering

2

3

1+6+4=11 poeng

Magnus Saga

Tkk

   

ingen plassering

0+0+1=1 poeng

Christoffer Castellan

Mkk

 

ingen plassering

2

0+1+6=7 poeng

Shoto Cup junior jenter 13/16 kumite

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Denisa Crecea

Mkk

1

2

2

8+6+0=14 poeng

Emma H Johannesen

Mkk

2

   

6+0+0=6 poeng

 

Shoto Cup KUMITE SENIOR HERRER

NAVN

KLUBB

SHOTO CUP 1

SHOTO CUP 2

SHOTO CUP 3

POENG

Gaute Magnushommen

 

ingen plassering

   

0+1+0=1 poeng

Theodor Rasmussn

Mkk

 

1

2

0+8+6= 14 poeng

Hans Frydenberg

Mkk

 

3

 

0+4+0=4 poeng

Eddy Rislien

Mkk

 

4

   

Bjørn Bakke

Tsu

 

Ingen plassering

 

0+1+0=1 poeng

Fadi Sulliman

Ås

 

ingen plassering

 

0+1+0=1 poeng

Stein Bugnum

Ts

 

ingen plassering

 

0+1+0= 1 poeng

Ronny Råmundal

Telemark

1

2

1

8+6+8=22 poeng

Johan Bjørneby

Ås

2

ingen plassering

3

6+1+4=11 poeng

Vegar Smines

Ås

3

ingen plassering

4

4+1+2=7 poeng

Vegard Øksnevard

Spydeberg

3

ingen plassering

ingen plassering

4+1+1= 6 poeng

Lars P Smines

Ås

ingen plassering

ingen plassering

 

1+1+0=2 poeng

Hans Petter Tveten

Spydeberg

ingen plassering

 

ingen plassering

1+0+1= 2 poeng

 

Info til utøvere:
• Den utøver som sammenlagt over 3 Shoto Cup og finaler har flest poeng vinner sin klasse
• Finalene går etter 2 økt på fredagen, (01/07)
• Det koster 150 kr å delta på finalene, (vanlig konkurranse avgift) og betales på sommerleiren

Disse trekt ut til å delta på finalene på somerleiren:


Kata, senior kvinner:
• Lise Tveter MKK, 40 poeng
• Nora Elmrani MKK, 38 poeng
• Emma Osmundsen Sveio, 24 poeng
• Amina Elmrani MKK, 22 poeng

Kata, junior, jenter
• Sunniva Søvik Sveio, 38 poeng
• Denica Crecea MKK, 36 poeng
• Vanesa Gjuka MKK, 24 poeng
• Emma H Johannesen MKK, 24 poeng

Kata senior, menn
• Kim Jansson TSU, 38 poeng
• Johan Bjørneby, Ås, 32 poeng
• Sebastian Breit MKK, 28 poeng
• Hans Terje Bakke TSU 26 poeng

Kata junior, gutter
• Ventor Gjuka MKK, 34 poeng
• Harald Skjelland TKK, 25 poeng
• Sander Jørgensen MKK, 20 poeng
• Fredrik Hvaara MKK, 20 poeng

Kumite senior, menn
• Ronny Råmundal Telemark, 22 poeng
• Theodor L Rasmussen MKK, 14 poeng
• Johan Bjørneby Ås, 11 poeng
• Vegard Smines Ås, 7 poeng

Kumite junior, gutter
• Harald Skjelland TKK, 24 poeng
• Ventor Gjuka MKK, 12 poeng
• Frank Martin Fillipsven Stokke, 11 poeng
• Christoffer Castellan MKK, 7 poeng

Kumite senior, kvinner
• Nora Elmrani MKK, 24 poeng
• Amina Elmrani MKK, 12 poeng
• Janne Hansen Spydeberg, 6 poeng
• Merethe L Rasmusen MKK, 6 poeng
• Lise Tveter MKK, 6 poeng

Kumite junior, jenter
• Vanesa Gjuka MKK, 24 poeng
• Sunniva Søvik Sveio, 12 poeng
• Emma Osmundsen Sveio, 10 poeng
• Denica Crecea MKK, 6 poeng

Utøverne melder seg på til:

Kontakt Robert: robejoha@broadpark.no